#запідтримкиУКФ

Проєкт реалізується Комунальним підприємством «Ужгородське районне агентство розвитку» в рамках програми «Культура.Туризм.Регіони.» Українського культурного фонду.

«Невицький замок – історії забутих предків»

В рамках проєкту передбачено розробку нового туристичного продукту – квесту – на підступах до пам’ятки архітектури національного значення Невицького замку, а також зйомку майстер-класів із традиційних середньовічних ремесел, за участю місцевих майстрів (ковальство, лялькарство, чоботарство, верхова їзда, гончарство, різьбярство, вишивка).

За рахунок співфінансування Кам’яницької сільської ради, матиме місце часткове відновлення літнього амфітеатру з облаштуванням воріт-вівтаря.

Майстер-класи

Традиційних середньовічних ремесел за участю місцевих майстрів

Верхова Їзда 15:13

Погань Діва 🦹🏻‍♀️ була неперевершенною вершницею 🐎 Талант та навички неодноразова рятували її життя у скрутних ситуаціях.

Різьба 15:26

🔩Змайструй своїми руками вічний календар та пазл-мапу Закарпаття з допомогою навичок Андрія Доніченко, який може не тільки навчити майструвати, а й багато історій розказати.

Лялька Погань-Дівка 15:15

Створіть власноруч головний символ легенд про Невицький замок – 💃🏻 Ляльку погань дівку. 🧚‍♀️🧚‍♂️ Майстрині Юлія та Марина створять разом з нами справжню магію 🔮

Кулінарний Майстер-клас 15:49

🧅 Дізнайтесь більше про римських легіонерів, їх зв’язок з цибулянкою та скуштуйте надзвичайно смачну страву

Ковальство 17:43

🧑‍🌾 👨‍🌾 Селяни з великою пошаною і водночас із певною упередженістю ставилися до ковалів як до чарівників-добродіїв, що володіють складним мистецтвом

Гончарство – підсвічник та свічка 18:26

Майстрині створюють 🕯 чарівний ліхтарик з натуральних матеріалів: глини та вощини. 🧙‍♂️ Дізнайтесь легенду про ✨чарівні ліхтарики ✨ та створіть власне джерело світла!

Гончарство– келих для вина 18:14

Спробуйте зробіти власноруч аутентичний келих для вина за допомогою технологій пращурів та отримаєте можливість дізнайтись легенду про вовка Арчібальда🐺 Гончарство це цікаво та весело 🎉🗝️🎭

Вишивка 15:15

Майстер–клас 🌺”Польові Квіти для Маленького Принца”🌺
від майстринь гуртка вишивання будинку культури села Гута, Ужгородського района.

Лялька–Мотанка 15:05

В українській культурі мотанка виступає символом родючості та оберегом для родини. Такі ляльки дуже часто ставали справжніми сімейними реліквіями та передавалися від покоління до покоління.

Cередньовічне взуття 24:28

👞Складний та копіткий процес виготовлення середньовічного взуття 👞
Дізнайтесь за 24 хвилини як зробити готовий виріб та завжди пам’ятайте про народні ремесла 👨‍🌾